Witamy w naszym serwsie

DZIENNIK www.doradcyprawni.org

Doradca Prawny - nowoczesny prawnik

Doradcy prawni to wolnorynkowi prawnicy. Oferują usługi prawnicze w rynkowych cenach. Nie informują jedynie o treści przepisów, które dziś każdy może znaleźć w internecie, ale wskazują Klientowi konkrente rozwiązanie problemu. Klienci cenią sobie wspołpracę z doradcami prawnymi. Liczba doradców dynamicznie rośnie: w 2005 roku wynosiła około 5 tysięcy, w 2011 roku - ponad 20 tysięcy.

Czytaj więcej »

AktualnościAbsurdy kolejowe »
Mogłoby się wydawać, że bycie uczciwym względem instytucji państwowych popłaca. Nic bardziej mylnego w przypadku spółki Koleje Mazowieckie - KM. Poniżej opisana sytuacja wydarzyła się naprawdę.

2013-05-12       Autor: Żaneta Frelkowska-Bujak


SDP pomaga prawnie na Międzynarodowej Konferencji HD »
Stowarzyszenie Doradców Prawnych pomagało prawnie podczas XVI Międzynarodowej Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Choroby Huntingtona.
2013-04-20       Autor: red


Spotkanie ekspertów »
W dniu 18 kwietnia 2013 roku odbyło się spotkanie ekspertów z ramienia Stowarzyszenia Doradców Prawnych oraz Istytutu Prawi i Społeczeństwa INPRIS.
2013-04-18       Autor: red


Prawo o stowarzyszeniach - najważniejsza jest swoboda umów »
Działalność stowarzyszeń powinna podlegać jednoznacznym, liberalnym przepisom. Nie możemy traktować osób, które zawiązują się po to, by zrobić coś w swojej sprawie, podejrzliwie.
2013-04-13       Autor: Tomasz Bujak


Bezpłatne konsultacje prawne w woj. Kujawsko-Pomorskim »
Stowarzyszenie Doradców Prawnych infromuje o bezpłatnych konsultacjach prawnych w wo. Kujawsko-Pomorskim.
2013-04-10       Autor: red


MAJÓWKA 2013 W CHORWACJI - Promocja dla Wszystkich Członków SDP! »
Szanowni Członkowie, z myślą o zbliżającym się weekendzie majowym, Zarząd Stowarzyszenia Doradców Prawnych nawiazał współpracę z wysoko cenionym wsród Turystów z całego świata kompleksem Solaris w Chorwacji. Wynegociowana  znizka dotyczy wszystkich kategorii członków Stowarzyszenia!.
2013-04-04       Autor: red


Bezpłatne konsultacje prawne w woj. Mazowieckim - NOWOŚĆ »
Nowe miejsce konsulracji prawnych w woj. mazowieckim - Tłuszcz, Radzymin i okolice.
2013-03-28       Autor: red


NOWA PROMOCJA DLA CZŁONKÓW »
Zarząd Stowarzyszenie Doradców Prawnych wyneocjował zniżki na pełen zakres ubepieczeń w Allianz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną.
2013-03-22       Autor: red


Zmiana w prawie telekomunikacyjnym »
W piątek 22 marca wchodzi w życie bardzo istotny przepis Prawa telekomunikacyjnego dotyczący cookies (ciasteczek) w sieci.
2013-03-21       Autor: red


"Konstytucyjne obowiązki obywateli w świetle orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego” »
21 lutego 2013 roku w Trybunale Konstytucyjnym odbyła się kolejna tematyczna konferencja prasowa. Tematem konferencji były "Konstytucyjne obowiązki obywateli w świetle orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego”. 
2013-02-26       Autor: red

Pozostałe aktualności